Księgowość i rachunki Twojej firmy

Imponująca, rozwojowa organizacja Biuro rachunkowe Abicus Sp. z o.o. to od kilkudziesięciu lat nieustraszony prowadzący na rozbudowanym sektorze. Przedsiębiorstwo z solidnymi osiągnięciami mając wzgląd na obowiązujące realia rynkowe dostarcza w racjonalnych kosztach niniejsze prace - rozliczenia kadrowe oraz rozliczenia płacowe. Motywujemy do kooperacji z naszą organizacją, która gwarantuje pieczołowicie wykonane działania. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie.

W ramach naszej oferty znajdziecie wykonywane przez nas pranie wykładzin. Nasze usługi świadczymy dla klientów w najbardziej atrakcyjnych cenach na terenie Krakowa. Znajdziecie u nas skuteczne i szybkie sposoby na pozbywanie się plam z dywanów czy tapicerki. Dzięki temu możliwe jest zachowanie estetycznego wyglądu wnętrz.

Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, poszukuje alternatywnych rozwiązań dla przedsiębiorstw pogrążonych w tarapatach finansowych. Odpowiednio przygotowany plan restrukturyzacyjny może przynieść odpowiednie korzyści. W dobie wzrostu cen i kosztów produkcji zarządzanie firmą nie jest łatwe. Aby uniknąć lub zmniejszyć ryzyko zapaści finansowej, można przeprowadzić zmiany organizacyjne bądź strukturalne w przedsiębiorstwie, dążąc do optymalizacji kosztów.

Dla każdej firmy i podmiotu indywidualnego wykonamy badania termowizyjne i pomiary związane z wydajnością zasilania. Oferujemy profesjonalne, dokładne sprawdzenie stanu cieplnego i obliczenie strat w najnowszych programach dla specjalistów. Przeprowadzamy audyt energetyczny, weryfikując dane techniczne budynku, opłaty ponoszone za media, a następnie dokonując kalkulacji dla usprawnienia ogólnego systemu grzewczego i wentylacyjnego pomieszczeń. Następnie przygotowujemy najlepsze rozwiązania termomodernizacyjne.

Zimmerman Sp. K. - postępowania upadłościowe

Podczas procedury upadłościowej tego typu wniosek jest jednym z najważniejszych aktów prawnych, które pomagają w dochodzeniu swoich roszczeń wobec dłużnika. Zgłoszenie wierzytelności jest jedyną drogą do uzyskania zaspokojenia, podmiot, który tego nie zrobi nie bierze udziału w podziale funduszów masy oraz głosowaniach nad układem. Kancelaria Zimmerman Sp. K. specjalizuje się w prawie naprawczym i kodeksie spółek handlowych. W ramach świadczonej opieki prawnej pomaga swoim klientom na złożenie tego typu wniosku.

Pomoc dla dużych, średnich i małych firm

Wiemy jak ważny jest dla Was rozwój własnego biznesu, dlatego też przygotowaliśmy dla Was ofertę, dzięki której będziecie mogli skupić się na realizacji najważniejszych punktów swojego biznesplanu, podczas gdy my będziemy prowadzimy dla Was księgowość. Nasze biuro rachunkowe to wsparcie dla małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w sporządzaniu dokumentów podatkowych, rozliczeniowych, kadrowych i płacowych. Działamy także w zakresie doradztwa w tychże obszarach. Nasza firma mieści się w Bydgoszczy.

Pożyczki na mieszkanie

Niskooprocentowany kredyt hipoteczny to najlepszy sposób na zrealizowanie dowolnych celów konsumpcyjnych. Jest on niezwykle atrakcyjny ze względu na przedstawianą przez Ciebie formę zabezpieczenia, którą może być zarówno hipoteka na Twoją nieruchomość, jak również nieruchomość osoby trzeciej. Dzięki temu rewolucyjnemu rozwiązaniu spełnisz swoje najskrytsze marzenia.

Prawa, które Ci przysługują w czasie podróży

Wybierając się w podróż samolotem powinno się znać swoje prawa, które mogą pomóc nam, np. w uzyskaniu odszkodowania za opóźnione loty. Warto jednak wiedzieć, że zwrotu nie otrzymamy jeśli maszyna nie przyleciała na czas przez złe warunki pogodowe, strajki, zagrożenie bezpieczeństwa pasażerów czy innego rodzaju czynniki zewnętrzne.