Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, poszukuje alternatywnych rozwiązań dla przedsiębiorstw pogrążonych w tarapatach finansowych. Odpowiednio przygotowany plan restrukturyzacyjny może przynieść odpowiednie korzyści. W dobie wzrostu cen i kosztów produkcji zarządzanie firmą nie jest łatwe. Aby uniknąć lub zmniejszyć ryzyko zapaści finansowej, można przeprowadzić zmiany organizacyjne bądź strukturalne w przedsiębiorstwie, dążąc do optymalizacji kosztów.

certyfikacja systemów

Dla każdej firmy i podmiotu indywidualnego wykonamy badania termowizyjne i pomiary związane z wydajnością zasilania. Oferujemy profesjonalne, dokładne sprawdzenie stanu cieplnego i obliczenie strat w najnowszych programach dla specjalistów. Przeprowadzamy audyt energetyczny, weryfikując dane techniczne budynku, opłaty ponoszone za media, a następnie dokonując kalkulacji dla usprawnienia ogólnego systemu grzewczego i wentylacyjnego pomieszczeń. Następnie przygotowujemy najlepsze rozwiązania termomodernizacyjne.

Zimmerman Sp. K. - postępowania upadłościowe

Podczas procedury upadłościowej tego typu wniosek jest jednym z najważniejszych aktów prawnych, które pomagają w dochodzeniu swoich roszczeń wobec dłużnika. Zgłoszenie wierzytelności jest jedyną drogą do uzyskania zaspokojenia, podmiot, który tego nie zrobi nie bierze udziału w podziale funduszów masy oraz głosowaniach nad układem. Kancelaria Zimmerman Sp. K. specjalizuje się w prawie naprawczym i kodeksie spółek handlowych. W ramach świadczonej opieki prawnej pomaga swoim klientom na złożenie tego typu wniosku.

Kompleksowe biuro rachunkowe

Przepisy z zakresu rachunkowości podlegają ciągłym nowelizacjom i dynamicznie się zmieniają. Wybierając usługi księgowe oferowane przez naszą kancelarię z Torunia mają Państwo pewność, że zarówno sporządzanie wszystkich dokumentów, rozliczeń oraz sprawozdań przebiegać będzie w zgodzie z obowiązującymi standardami.

Profesjonalne metody wprowadzania projektów

Udostępniamy narzędzia IT i metody do polepszenia wydajności biznesu. Sukcesem firmy jest nie tylko zarobek, ale też sprawne zarządzanie projektami. Szkolenie z tego zakresu oferujemy zarówno kadrze menadżerskiej, jak i osobom rozpoczynającym swoją karierę. Poznana metodyka pozwoli każdemu na dynamiczny rozwój i śmiałe wdrażanie nowych pomysłów.

Porównanie kredytów

Narzędzie umożliwia porównanie ofert pożyczek, które są proponowane przez różne banki i inne tego typu placówki. Kalkulator kredytowy 2020 to portal, gdzie można przejrzeć najnowsze i uaktualnione oferty związane z pożyczkami i wybrać tę najkorzystniejszą i najbardziej odpowiadającą naszym potrzebom.

Przepakowywanie

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu przepakowywania produktów. Przygotujemy produkty do dalszej wysyłki dla Ciebie. Wszystko zostanie zapakowane w odpowiedniej wielkości kartony, lub inne pojemniki w zależności od pakowanego towaru. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej.

Naliczanie opłat drogowych

Firma dostarcza rozwiązań do integracji floty samochodowej z automatycznym systemem naliczania należności za korzystanie z komercyjnych odcinków dróg. Płatności za autostradę są naliczane na podstawie technologii lokalizacji satelitarnej, która monitoruje trasę pojazdu. System jest szczególnie przydatny dla samochodów ciężarowych i autobusów.

Księga Twojej firmy

Wierzymy, że nasza skuteczność w świadczeniu usługi, jaką jest kompleksowe prowadzenie ksiąg handlowych w Warszawie, sprawi, że podejmiesz z nami zadowalającą współpracę. Zdecyduj się na kooperację z nami - będziemy dobrze zawiadywać tymi obowiązkami, na które Ty nie musisz już więcej poświęcać swojego czasu.

Oferta biura rachunkowego

Zespół naszego biura rachunkowego oferuje wsparcie podczas wyboru formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej. Rejestracja spółki kapitałowej wymaga odpowiedniego przygotowania merytorycznego i formalnego, dlatego czuwamy nad każdym etapem tego procesu. Przeprowadzamy bieżące konsultacje, sporządzamy dokumentację i kontaktujemy się w imieniu klientów z instytucjami publicznymi.

Jesteśmy firmą pomagającą uzyskać zwrot podatku z Niemiec, Belgii, Austrii, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Chętnie pomożemy Państwu bez niepotrzebnych formalności, a także za pośrednictwem Internetu bądź telefonu rozliczyć się z dochodów uzyskanych legalnie za granicą. Nasi wykwalifikowani księgowi rozwiążą ponadto wszystkie Państwa problemy związane z kontaktem z zagranicznymi urzędami podatkowymi. Oferujemy konkurencyjne cenowo usługi z zakresu rozliczeń na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami.

Tańsze usługi bankowe

Zastanawiasz się nad wzięciem dużego kredytu, ale nie wiesz jak znaleźć odpowiednią ofertę? Skorzystaj z usług profesjonalisty, jakim jest doradca finansowy. Pomogę Ci znaleźć konkurencyjną propozycję oraz jak najbardziej zminimalizować odsetki do spłacenia. Prowadzę działalność w Kielcach, gdzie wspieram klientów w decyzjach inwestycyjnych.

Zatrudnianie nowych pracowników

Wszyscy właściciele firm oraz pracownicy działów HR wiedzą, jak trudnym zadaniem jest znalezienie nowej osoby do zespołu. Jesteśmy specjalistami w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi i organizujemy fachowe szkolenia z komunikacji oraz naboru. Nauczymy Cię, jak przeprowadzić rekrutację i jak pozyskiwać ludzi, którzy spełnią wszelkie wymagania.