Księgowość i rachunki Twojej firmy

Imponująca, rozwojowa organizacja Biuro rachunkowe Abicus Sp. z o.o. to od kilkudziesięciu lat nieustraszony prowadzący na rozbudowanym sektorze. Przedsiębiorstwo z solidnymi osiągnięciami mając wzgląd na obowiązujące realia rynkowe dostarcza w racjonalnych kosztach niniejsze prace - rozliczenia kadrowe oraz rozliczenia płacowe. Motywujemy do kooperacji z naszą organizacją, która gwarantuje pieczołowicie wykonane działania. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie.

W ramach naszej oferty znajdziecie wykonywane przez nas pranie wykładzin. Nasze usługi świadczymy dla klientów w najbardziej atrakcyjnych cenach na terenie Krakowa. Znajdziecie u nas skuteczne i szybkie sposoby na pozbywanie się plam z dywanów czy tapicerki. Dzięki temu możliwe jest zachowanie estetycznego wyglądu wnętrz.

Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, poszukuje alternatywnych rozwiązań dla przedsiębiorstw pogrążonych w tarapatach finansowych. Odpowiednio przygotowany plan restrukturyzacyjny może przynieść odpowiednie korzyści. W dobie wzrostu cen i kosztów produkcji zarządzanie firmą nie jest łatwe. Aby uniknąć lub zmniejszyć ryzyko zapaści finansowej, można przeprowadzić zmiany organizacyjne bądź strukturalne w przedsiębiorstwie, dążąc do optymalizacji kosztów.

Dla każdej firmy i podmiotu indywidualnego wykonamy badania termowizyjne i pomiary związane z wydajnością zasilania. Oferujemy profesjonalne, dokładne sprawdzenie stanu cieplnego i obliczenie strat w najnowszych programach dla specjalistów. Przeprowadzamy audyt energetyczny, weryfikując dane techniczne budynku, opłaty ponoszone za media, a następnie dokonując kalkulacji dla usprawnienia ogólnego systemu grzewczego i wentylacyjnego pomieszczeń. Następnie przygotowujemy najlepsze rozwiązania termomodernizacyjne.

Zimmerman Sp. K. - postępowania upadłościowe

Podczas procedury upadłościowej tego typu wniosek jest jednym z najważniejszych aktów prawnych, które pomagają w dochodzeniu swoich roszczeń wobec dłużnika. Zgłoszenie wierzytelności jest jedyną drogą do uzyskania zaspokojenia, podmiot, który tego nie zrobi nie bierze udziału w podziale funduszów masy oraz głosowaniach nad układem. Kancelaria Zimmerman Sp. K. specjalizuje się w prawie naprawczym i kodeksie spółek handlowych. W ramach świadczonej opieki prawnej pomaga swoim klientom na złożenie tego typu wniosku.

Pozyskiwanie pracowników

Prowadzicie Państwo działalność w województwie pomorskim i poszukujecie na rynku wykwalifikowanych kandydatów do Waszej firmy? Grupa Personal Expert, czyli działająca na terenie całej Polski agencja pracy, świadczy swoje usługi także tutaj. Organizujemy między innymi takie rekrutacje jak oparta na metodzie Try & Hire, dzięki której możecie w praktyce zweryfikować umiejętności i możliwości konkretnych osób, by następnie podjąć decyzję, czy warto pozostawić je w przedsiębiorstwie na stałe. Serdecznie polecamy!

W ramach naszej oferty znajdziecie szybkie pożyczki na dwoód, jakie udzielane są przez naszych specjalistów. Dzięki nam możliwe jest uzyskiwanie odpowiedniego wsparcia finansowego dla naszych klientów. Nasi specjaliści dobiorą dla Was rozwiązania, gwarantujące uzyskiwanie optymalnych warunków spłaty zaciągniętych zobowiązań. Znajdziecie u nas kredyty udzielane bez sprawdzania zainteresowanych podmiotów, między innymi w rejestrze informacji kredytowej. Zapewniamy Wam atrakcyjne warunki współpracy.Zapraszamy do biura w Tarnowie.

Kompleksowe biuro rachunkowe

Przepisy z zakresu rachunkowości podlegają ciągłym nowelizacjom i dynamicznie się zmieniają. Wybierając usługi księgowe oferowane przez naszą kancelarię z Torunia mają Państwo pewność, że zarówno sporządzanie wszystkich dokumentów, rozliczeń oraz sprawozdań przebiegać będzie w zgodzie z obowiązującymi standardami.

Naszą specjalnością są profesjonalne tłumaczenia. Kraków jest naszą siedzibą, jednak usługi świadczymy też drogą elektroniczną. Nasz wykwalifikowany zespół tłumaczy zapewnia tłumaczenia na niemal wszystkie języki świata. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń, ich rzetelność i korzystną cenę. Zapraszamy!

oferta dla firm transportowych

Jeżeli interesuje Państwa precyzyjna kontrola zużycia paliwa w samochodzie, warto zainwestować w nasze rozwiązania. Dzięki nam sprawdzenie poboru benzyny może być połączona z kontrolingiem czasu pracy kierowców i śledzeniem pojazdu. Serdecznie Państwa zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej atrakcyjnej oferty dla firm transportowych!

Profesjonalne metody wprowadzania projektów

Udostępniamy narzędzia IT i metody do polepszenia wydajności biznesu. Sukcesem firmy jest nie tylko zarobek, ale też sprawne zarządzanie projektami. Szkolenie z tego zakresu oferujemy zarówno kadrze menadżerskiej, jak i osobom rozpoczynającym swoją karierę. Poznana metodyka pozwoli każdemu na dynamiczny rozwój i śmiałe wdrażanie nowych pomysłów.

Rachunkowość i księgowość - biuro

Nasz biuro księgowe zostało docenione zarówno przez wiele firm z Płocka, jak również licznych klientów z całej Polski. Zapewniamy usługi na najwyższym poziomie oraz szeroką gamę elastycznych rozwiązań skrojonych na miarę. Dzięki outsourcingowi usług rachunkowych i księgowych zyskasz czas i pieniądze, które będziesz mógł przeznaczyć na kluczowe dla Twojej firmy przedsięwzięcia. Nasze biuro księgowe z Płocka serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą. Już dziś dołącz do grona naszych klientów.