Plan restrukturyzacyjny

Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, poszukuje alternatywnych rozwiązań dla przedsiębiorstw pogrążonych w tarapatach finansowych. Odpowiednio przygotowany plan restrukturyzacyjny może przynieść odpowiednie korzyści. W dobie wzrostu cen i kosztów produkcji zarządzanie firmą nie jest łatwe. Aby uniknąć lub zmniejszyć ryzyko zapaści finansowej, można przeprowadzić zmiany organizacyjne bądź strukturalne w przedsiębiorstwie, dążąc do optymalizacji kosztów.

Zimmerman Sp. K. - postępowania upadłościowe

Podczas procedury upadłościowej tego typu wniosek jest jednym z najważniejszych aktów prawnych, które pomagają w dochodzeniu swoich roszczeń wobec dłużnika. Zgłoszenie wierzytelności jest jedyną drogą do uzyskania zaspokojenia, podmiot, który tego nie zrobi nie bierze udziału w podziale funduszów masy oraz głosowaniach nad układem. Kancelaria Zimmerman Sp. K. specjalizuje się w prawie naprawczym i kodeksie spółek handlowych. W ramach świadczonej opieki prawnej pomaga swoim klientom na złożenie tego typu wniosku.

Przepakowywanie

Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu przepakowywania produktów. Przygotujemy produkty do dalszej wysyłki dla Ciebie. Wszystko zostanie zapakowane w odpowiedniej wielkości kartony, lub inne pojemniki w zależności od pakowanego towaru. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej.

Naliczanie opłat drogowych

Firma dostarcza rozwiązań do integracji floty samochodowej z automatycznym systemem naliczania należności za korzystanie z komercyjnych odcinków dróg. Płatności za autostradę są naliczane na podstawie technologii lokalizacji satelitarnej, która monitoruje trasę pojazdu. System jest szczególnie przydatny dla samochodów ciężarowych i autobusów.

zwrot podatku z Niemiec

Jesteśmy firmą pomagającą uzyskać zwrot podatku z Niemiec, Belgii, Austrii, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Chętnie pomożemy Państwu bez niepotrzebnych formalności, a także za pośrednictwem Internetu bądź telefonu rozliczyć się z dochodów uzyskanych legalnie za granicą. Nasi wykwalifikowani księgowi rozwiążą ponadto wszystkie Państwa problemy związane z kontaktem z zagranicznymi urzędami podatkowymi. Oferujemy konkurencyjne cenowo usługi z zakresu rozliczeń na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami.

Zmień swój zawód

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno żeby zmienić swój zawód. Jeśli źle czujesz się w swojej aktualnej pracy, zawsze możliwa jest jej zmiana. Choć przekwalifikowanie po 40 nie jest procesem łatwym i powszechnym, tak coraz więcej osób decyduje się na taki zabieg. Pozwala to w sposób stosunkowo komfortowy zmienić zatrudnienie.

Urządzenia biurowe

W szerokim asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się kompleksowe urządzenia biurowe, których z pewnością nie może zabraknąć w Twoim miejscu pracy. Przygotowaliśmy między innymi adresatki oraz otwieraczki, o których funkcjonalności nie trzeba wspominać. Są one wykorzystywane w wielu firmach.