Plan restrukturyzacyjny

Kancelaria specjalizująca się w prawie gospodarczym, poszukuje alternatywnych rozwiązań dla przedsiębiorstw pogrążonych w tarapatach finansowych. Odpowiednio przygotowany plan restrukturyzacyjny może przynieść odpowiednie korzyści. W dobie wzrostu cen i kosztów produkcji zarządzanie firmą nie jest łatwe. Aby uniknąć lub zmniejszyć ryzyko zapaści finansowej, można przeprowadzić zmiany organizacyjne bądź strukturalne w przedsiębiorstwie, dążąc do optymalizacji kosztów.

Zimmerman Sp. K. - postępowania upadłościowe

Podczas procedury upadłościowej tego typu wniosek jest jednym z najważniejszych aktów prawnych, które pomagają w dochodzeniu swoich roszczeń wobec dłużnika. Zgłoszenie wierzytelności jest jedyną drogą do uzyskania zaspokojenia, podmiot, który tego nie zrobi nie bierze udziału w podziale funduszów masy oraz głosowaniach nad układem. Kancelaria Zimmerman Sp. K. specjalizuje się w prawie naprawczym i kodeksie spółek handlowych. W ramach świadczonej opieki prawnej pomaga swoim klientom na złożenie tego typu wniosku.

zwrot podatku z Niemiec

Jesteśmy firmą pomagającą uzyskać zwrot podatku z Niemiec, Belgii, Austrii, jak i innych krajów Unii Europejskiej. Chętnie pomożemy Państwu bez niepotrzebnych formalności, a także za pośrednictwem Internetu bądź telefonu rozliczyć się z dochodów uzyskanych legalnie za granicą. Nasi wykwalifikowani księgowi rozwiążą ponadto wszystkie Państwa problemy związane z kontaktem z zagranicznymi urzędami podatkowymi. Oferujemy konkurencyjne cenowo usługi z zakresu rozliczeń na najwyższym poziomie. Skontaktuj się z nami.

Doradca kredytowy kujawko pomorskie

Jeśli szukasz sposobów na sfinansowanie wkładu własnego czy mieszkania, zachęcam do skorzystania z indywidualnych konsultacji. Jako doradca kredytowy pomagam w analizie sytuacji finansowej, wyjaśniam także zapisy z umowy podpisanej z bankiem czy deweloperem. Jeśli w najbliższym czasie chcesz zaciągnąć hipotekę, chętnie pomogę Ci wyliczyć raty w moim biurze w Bydgoszczy.

Firma ubezpieczeniowa

Zadbaj o bezpieczeństwo swojego biznesu z naszą ofertą, oferujemy ubezpieczenia firmy OC. Nasza oferta gwarantuje kompleksową ochronę, który zabezpiecza Twoją działalność przed nieprzewidzianymi zdarzeniami. Wspieramy przedsiębiorców, dostarczając spokój umysłu i pewność, że w przypadku niespodziewanych wydarzeń, Twoja firma będzie odpowiednio zabezpieczona. Wiemy, jak cenny jest czas dla osób prowadzących działalność gospodarczą, dlatego nasz proces zakupu jest szybki i bezproblemowy. Cenimy Twoje zobowiązanie do prowadzenia biznesu, dlatego stale pracujemy nad dostarczaniem produktów i usług, które Cię wspierają.