Drukarnia Udziałowiec

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług poligraficznych. W ofercie firmy Udziałowiec znajduje się między innymi druk ulotek składanych i klasycznych, kalendarzy książkowych i listkowych, papieru firmowego, książek, zaproszeń, bloczków samokopiujących oraz wiele innych artykułów papierniczych.

Tani druk - Ulotkowo

Czasem ludzie uważają, że tani druk ulotek przeznaczony są tylko i wyłącznie dla firm. Bo to dla wielu osób właśnie firmy powinny takie tanie druki dla siebie zamawiać – dlaczego? Na takie pytanie ponad połowa ankietowanych osób, które podały firmę jako klienta, którego najbardziej powinien interesować tani druk wielkoformatowy, po prostu nie umiała odpowiedzieć – ponad połowa ankietowanych!

Reklamy na PCV

Specjalnością naszej agencji Dynamite Design jest wykonywanie profesjonalnych i efektownych elementów promocyjnych, które pozwolą firmie na wyróżnienie się wśród innych przedsiębiorstw, lub na skuteczną promocję danego produktu. Proponujemy między innymi tablice reklamowe wykonane z plexi lub PCV, które są trwałe, estetyczne i pozwalają na wykonanie dowolnego wzoru. Wykonujemy elementy bezpośrednio na materiale za pomocą druku UV lub na solidnej folii, którą umieszczamy na podłożu. Proponujemy modele podwieszane, stojące oraz wiele innych.

Zaprojektuj swoje wymarzone kubki

Jeśli chcesz mieć ceramikę ozdobioną swoim własnym wzorem, to koniecznie stwórz kubek z logo. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową, wymyślisz sygnaturę i odtworzysz ją przy pomocy naszego programu do projektowania. Nadruk wykonujemy przy pomocy nowoczesnej technologii jaką jest sublimacja z powłoką JS Coating.