Młode pokolenie dla świata mody

Coraz częściej mówi się, że to polscy projektanci mody mają kluczowy wpływ na to wszystko, co dzieje się na międzynarodowych, zagranicznych wybiegach. Jak to się dzieje i co stanowi mocną stronę naszej rodzimej marki? To nie tylko rozpoznawalne nazwiska, ale również młode, pomysłowe i pełne gotowości do działania pokolenie, które pragnie na nowo odkrywać przestrzenie wyjątkowych stylów. Prezentując Państwu sylwetki tych osobistości oraz przedstawiając relacje z najważniejszych eventów mamy nadzieję zainspirować Państwa do działania.

Drukarnia Udziałowiec

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług poligraficznych. W ofercie firmy Udziałowiec znajduje się między innymi druk ulotek składanych i klasycznych, kalendarzy książkowych i listkowych, papieru firmowego, książek, zaproszeń, bloczków samokopiujących oraz wiele innych artykułów papierniczych.

Tani druk - Ulotkowo

Czasem ludzie uważają, że tani druk ulotek przeznaczony są tylko i wyłącznie dla firm. Bo to dla wielu osób właśnie firmy powinny takie tanie druki dla siebie zamawiać – dlaczego? Na takie pytanie ponad połowa ankietowanych osób, które podały firmę jako klienta, którego najbardziej powinien interesować tani druk wielkoformatowy, po prostu nie umiała odpowiedzieć – ponad połowa ankietowanych!

Jako doświadczony producent smyczy dostarczamy naszym Klientom najlepsze materiały promocyjne, dzięki którym będziecie mogli zwiększać zasięg swojej kampanii marketingowej. Przygotowane przez nas rozwiązania to także między innymi podkładki pod myszy komputerowe, na których umieszczone zostanie logo Waszej firmy.

Reklamy na PCV

Specjalnością naszej agencji Dynamite Design jest wykonywanie profesjonalnych i efektownych elementów promocyjnych, które pozwolą firmie na wyróżnienie się wśród innych przedsiębiorstw, lub na skuteczną promocję danego produktu. Proponujemy między innymi tablice reklamowe wykonane z plexi lub PCV, które są trwałe, estetyczne i pozwalają na wykonanie dowolnego wzoru. Wykonujemy elementy bezpośrednio na materiale za pomocą druku UV lub na solidnej folii, którą umieszczamy na podłożu. Proponujemy modele podwieszane, stojące oraz wiele innych.

Nasza propozycja jest wyjątkowo atrakcyjna - oferujemy usługi na najwyższym poziomie oraz niskie ceny. Dzięki temu każdy klient będzie zadowolony z rezultatów tej współpracy. Najbardziej efektywne roznoszenie ulotek w Poznaniu zapewni Ci właśnie nasza firma - skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się o tym sam.

Zaprojektuj swoje wymarzone kubki

Jeśli chcesz mieć ceramikę ozdobioną swoim własnym wzorem, to koniecznie stwórz kubek z logo. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową, wymyślisz sygnaturę i odtworzysz ją przy pomocy naszego programu do projektowania. Nadruk wykonujemy przy pomocy nowoczesnej technologii jaką jest sublimacja z powłoką JS Coating.