Adwokat Rybnik

Do kompetencji prawników współpracujących z kancelarią adwokacką, której siedziba mieści się w Rybniku, należy przede wszystkim udzielanie porad prawnych oraz występowanie w charakterze pełnomocnika bądź obrońcy klienta w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych, a także gospodarczych. Mecenasi zajmują się ponadto prawem zobowiązań oraz dochodzeniem praw klienta do odszkodowania za wypadek komunikacyjny, w pracy bądź też błędy w sztuce lekarskiej. Do ich obowiązków należy także sporządzanie pism i dokumentów.

Sprawy karne

Nasza kancelaria w Warszawie zajmuje się doradztwem i pomocą prawną dla osób fizycznych i firm. Jedną z naszych specjalności są sprawy karne. Adwokat może służyć jako obrońca w czasie procesu, ale też jako pełnomocnik pokrzywdzonego (oskarżyciel posiłkowy). Podjęcie z obrońcą powinno nastąpić jak najwcześniej, by uniknąć ewentualnych błędów mogących zaważyć na procesie.

Agencja celna

Jesteśmy firmą, która zajmuje się dwiema dziedzinami. Jedną z nich są usługi celne, natomiast drugą logistyka i transport. Jeśli interesują Państwa usługi celne, to zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na odprawę celną, czy uiszczenie cła, natomiast pełen zakres usług logistycznych znajdą Państwo na stronie internetowej.

Adwokat Maciej Penczerzyński

Radca Prawny Maciej Penczerzyński to prawnik z bogatym doświadczeniem zdobytym podczas świadczenia usług dla przedsiębiorstw, administracji i osób prywatnych. Adwokat oferuje precyzyjne porady i pomoc z zakresu prawa administracyjnego, usługi z zakresu prawa pracy oraz wiele innych. Więcej informacji na stronie internetowej.

Organizacja pogrzebu

Mieszkasz w Krakowie i chcesz w tym mieście pochować bliską osobę? Świadczymy usługi pogrzebowe w Twoim mieście. Pomożemy Ci godnie pochować ukochaną osobę. Zajmiemy się odebraniem ciała z domu czy szpitala i przygotujemy je do umieszczenia w trumnie bądź urnie. Oferujemy także duży wybór krzyży i tabliczek.

Wniosek o odszkodowanie

Doradzamy klientom, którzy ubiegają się o indemnizację w przypadku niewywiązania się z wykonania umowy przez drugą stronę, popełnienia czynu zabronionego i innych sytuacjach. Sporządzamy i składamy wszelkie potrzebne wnioski do odpowiednich organów sądowych. Pomagamy uzyskać odszkodowania powypadkowe i inne roszczenia.

Świadczenie szerokiego zakresu usług hydraulicznych

Świadczymy szeroki zakres usług hydraulicznych. Jako profesjonalne pogotowie wodociągowe zajmujemy się m.in. udrażnianiem rur, zlewów kuchennych, odpływów wanien, brodzików czy umywalek. Do tego czyścimy piony kanalizacyjne czy drenaże. Wszystkie usługi hydrauliczne wykonujemy bardzo sprawnie oraz terminowo.

Kancelaria na mazowszu

Urzędujemy w samym sercu naszego kraju. Od wielu lat dostarczamy tutaj pomoc prawną. Adwokat udziela niezbędnych porad oraz ukierunkowań, wedle których podejmować można szereg decyzji. W naszej kancelarii ulokowanej w Rawie Mazowieckiej umówić można się na konsultacje będąc zarówno klientem indywidualnym, jak i przedsiębiorcom.

Informacje o mieszkaniach i domach

Szukasz sprawdzonych i profesjonalnych porad z zakresu nieruchomości? Zapraszamy Cię na nasz "Blog o nieruchomościach". Nasza firma, jako lider w branży, dzieli się niezastąpioną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, aby pomóc Ci w trafnym wyborze. Poznaj najnowsze trendy, cenne wskazówki oraz praktyczne porady. Czy to szukasz swojego wymarzonego domu, czy chcesz bezpiecznie zainwestować, u nas znajdziesz solidną dawkę inspiracji i konkretów. Zobacz, jak możemy Ci pomóc - odwiedź nasz blog i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! Wykorzystaj naszą wiedzę na swoją korzyść.