Małgorzata Niemiec - sprawy karne

W zakresie podejmowanych przez naszą kancelarię zadań znajduje się doradztwo prawne oraz reprezentacja Klientów przed sądem w obszarze kodeksu cywilnego, rodzinnego, gospodarczego oraz karnego. W tym ostatnim przypadku, Adwokat Małgorzata Niemiec z Wrocławia podejmuje się obrony w postępowaniu przygotowawczym oraz sądowym we wszystkich instancjach. Ponadto występuje w imieniu pokrzywdzonych oraz osób nieletnich. Pełna lista świadczonych usług oraz dane teleadresowe zostały opublikowane na stronie internetowej.

Porady prawne

Reprezentuję moich Klientów przed sądem, prowadzę sprawy spadkowe, alimentacyjne oraz zakresu kodeksu nieruchomości. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska oferuje Państwu również porady prawne w biurze w Lęborku. Przyjmuję strony od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00. Pełnię także dyżury w czwartki w godzinach 17:00-19:00.

Tomczak i Partnerzy - doradztwo prawne

Prowadzone przez nas działania mają na celu prawne wsparcie podmiotów gospodarczych z różnych branż i o różnej wielkości. Doradca restrukturyzacyjny z warszawskiej kancelarii Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka udzieli Wam pomocy m. in. w kwestiach związanych ze zmianami w nowym prawie upadłościowym.

W naszej firmie czeka na Ciebie skuteczna windykacja należności. Uczciwość i profesjonalizm, jakimi się kierujemy sprawiają, że zaufało nam już wielu klientów. Dołącz do nich, otrzymasz fachową pomoc i przekonasz się, że skuteczna windykacja należności jest w zasięgu Twoich rąk. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.