Porady prawne

Reprezentuję moich Klientów przed sądem, prowadzę sprawy spadkowe, alimentacyjne oraz zakresu kodeksu nieruchomości. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska oferuje Państwu również porady prawne w biurze w Lęborku. Przyjmuję strony od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00. Pełnię także dyżury w czwartki w godzinach 17:00-19:00.

Tomczak i Partnerzy - doradztwo prawne

Prowadzone przez nas działania mają na celu prawne wsparcie podmiotów gospodarczych z różnych branż i o różnej wielkości. Doradca restrukturyzacyjny z warszawskiej kancelarii Tomczak i Partnerzy Spółka Adwokacka udzieli Wam pomocy m. in. w kwestiach związanych ze zmianami w nowym prawie upadłościowym.

W naszej firmie czeka na Ciebie skuteczna windykacja należności. Uczciwość i profesjonalizm, jakimi się kierujemy sprawiają, że zaufało nam już wielu klientów. Dołącz do nich, otrzymasz fachową pomoc i przekonasz się, że skuteczna windykacja należności jest w zasięgu Twoich rąk. Zapraszamy do współpracy na najwyższym poziomie.

Do kompetencji prawników współpracujących z kancelarią adwokacką, której siedziba mieści się w Rybniku, należy przede wszystkim udzielanie porad prawnych oraz występowanie w charakterze pełnomocnika bądź obrońcy klienta w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych, a także gospodarczych. Mecenasi zajmują się ponadto prawem zobowiązań oraz dochodzeniem praw klienta do odszkodowania za wypadek komunikacyjny, w pracy bądź też błędy w sztuce lekarskiej. Do ich obowiązków należy także sporządzanie pism i dokumentów.

Prawnik na sprawę o odzyskanie oszczędności

Jednym z najbardziej nieuczciwych systemów inwestycyjnych ostatnich lat okazały się polisolokaty. Odzyskiwanie ulokowanych w nich oszczędności wiązać się mogło ze stratą nawet 90% wartości funduszy! Radca Prawny Marta Szeja-Dmowska pomaga klientom w postępowaniach o zwrot opłat likwidacyjnych z polis UFK.