Do kompetencji prawników współpracujących z kancelarią adwokacką, której siedziba mieści się w Rybniku, należy przede wszystkim udzielanie porad prawnych oraz występowanie w charakterze pełnomocnika bądź obrońcy klienta w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych, a także gospodarczych. Mecenasi zajmują się ponadto prawem zobowiązań oraz dochodzeniem praw klienta do odszkodowania za wypadek komunikacyjny, w pracy bądź też błędy w sztuce lekarskiej. Do ich obowiązków należy także sporządzanie pism i dokumentów.

Zabezpieczenie roszczeń

Klientów przyjmuję w moim biurze przy Sądzie Rejonowym w Warszawie. Kancelaria Komornicza Karola Gołębiewskiego świadczy czynności prawne takie jak zabezpieczenie roszczeń i egzekucja z nieruchomości. Poszukuję również majątku dłużnika na wniosek wierzyciela a także spisuję listę dóbr spadkobiercy i zabezpieczam je.

Nasza kancelaria w Warszawie zajmuje się doradztwem i pomocą prawną dla osób fizycznych i firm. Jedną z naszych specjalności są sprawy karne. Adwokat może służyć jako obrońca w czasie procesu, ale też jako pełnomocnik pokrzywdzonego (oskarżyciel posiłkowy). Podjęcie z obrońcą powinno nastąpić jak najwcześniej, by uniknąć ewentualnych błędów mogących zaważyć na procesie.

Agencja celna

Jesteśmy firmą, która zajmuje się dwiema dziedzinami. Jedną z nich są usługi celne, natomiast drugą logistyka i transport. Jeśli interesują Państwa usługi celne, to zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na odprawę celną, czy uiszczenie cła, natomiast pełen zakres usług logistycznych znajdą Państwo na stronie internetowej.

Pomoc adwokata przy rozwodzie

W ramach prowadzonej przez naszą kancelarię działalności znajdziecie możliwość uzyskania porad prawnych oraz podejmowania się przez naszych specjalistów spraw, jakich dotyczą rozwody. Warszawa jest miastem, gdzie znajduje się nasze biuro. Zajmujemy się przygotowywaniem potrzebnych dokumentów, wniosków czy odpowiedzi sądowych.

Adwokat Maciej Penczerzyński

Radca Prawny Maciej Penczerzyński to prawnik z bogatym doświadczeniem zdobytym podczas świadczenia usług dla przedsiębiorstw, administracji i osób prywatnych. Adwokat oferuje precyzyjne porady i pomoc z zakresu prawa administracyjnego, usługi z zakresu prawa pracy oraz wiele innych. Więcej informacji na stronie internetowej.

Profesjonalne wymrażanie pluskiew

Atakują Cię pluskwy? Warszawa nie jest niestety wolna od tych pasożytów. Pluskwy gnieżdżą się w najbardziej intymnych miejscach w naszym domu – w łóżkach, w tapczanach lub w innych meblach posiadających wyściółkę. Wystarczy jednak wynająć naszą profesjonalną firmę dezynsekcyjną, która szybko i przede wszystkim trwale pozbędzie się nie tylko pluskiew, ale także wszy, pcheł, moli, much, komarów, os, szerszeni, prusaków oraz wszystkich innych nękających Cię insektów. Nasza firma oferuje usługi na najwyższym poziomie.

Organizacja pogrzebu

Mieszkasz w Krakowie i chcesz w tym mieście pochować bliską osobę? Świadczymy usługi pogrzebowe w Twoim mieście. Pomożemy Ci godnie pochować ukochaną osobę. Zajmiemy się odebraniem ciała z domu czy szpitala i przygotujemy je do umieszczenia w trumnie bądź urnie. Oferujemy także duży wybór krzyży i tabliczek.

Wniosek o odszkodowanie

Doradzamy klientom, którzy ubiegają się o indemnizację w przypadku niewywiązania się z wykonania umowy przez drugą stronę, popełnienia czynu zabronionego i innych sytuacjach. Sporządzamy i składamy wszelkie potrzebne wnioski do odpowiednich organów sądowych. Pomagamy uzyskać odszkodowania powypadkowe i inne roszczenia.