Porady prawne

Reprezentuję moich Klientów przed sądem, prowadzę sprawy spadkowe, alimentacyjne oraz zakresu kodeksu nieruchomości. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska oferuje Państwu również porady prawne w biurze w Lęborku. Przyjmuję strony od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00. Pełnię także dyżury w czwartki w godzinach 17:00-19:00.

Do kompetencji prawników współpracujących z kancelarią adwokacką, której siedziba mieści się w Rybniku, należy przede wszystkim udzielanie porad prawnych oraz występowanie w charakterze pełnomocnika bądź obrońcy klienta w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych, a także gospodarczych. Mecenasi zajmują się ponadto prawem zobowiązań oraz dochodzeniem praw klienta do odszkodowania za wypadek komunikacyjny, w pracy bądź też błędy w sztuce lekarskiej. Do ich obowiązków należy także sporządzanie pism i dokumentów.

Prawnik na sprawę o odzyskanie oszczędności

Jednym z najbardziej nieuczciwych systemów inwestycyjnych ostatnich lat okazały się polisolokaty. Odzyskiwanie ulokowanych w nich oszczędności wiązać się mogło ze stratą nawet 90% wartości funduszy! Radca Prawny Marta Szeja-Dmowska pomaga klientom w postępowaniach o zwrot opłat likwidacyjnych z polis UFK.

Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasze profesjonalne usługi, jakimi jest sprzątanie magazynów. Stawiamy na pełne zadowolenie wszystkich naszych klientów, dlatego swoją propozycję dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość usług, profesjonalizm oraz precyzja w działaniu. Zapraszamy zatem wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w pełni dostępną na oficjalnej stronie internetowej i skorzystania z niej, choćby dziś!

Kancelaria dla biznesu

Nasza gliwicka kancelaria świadczy porady prawne dla firm i przedsiębiorców. Specjalizujemy się w zagadnieniach z zakresu prawa gospodarczego oraz rejestracji znaków towarowych. Nasz adwokat współpracuje z biznesmenami zarządzającymi markami z różnych sektorów i branż. Jesteśmy otwarci także na klientów indywidualnych.

Zabezpieczenie roszczeń

Klientów przyjmuję w moim biurze przy Sądzie Rejonowym w Warszawie. Kancelaria Komornicza Karola Gołębiewskiego świadczy czynności prawne takie jak zabezpieczenie roszczeń i egzekucja z nieruchomości. Poszukuję również majątku dłużnika na wniosek wierzyciela a także spisuję listę dóbr spadkobiercy i zabezpieczam je.

Nasza kancelaria w Warszawie zajmuje się doradztwem i pomocą prawną dla osób fizycznych i firm. Jedną z naszych specjalności są sprawy karne. Adwokat może służyć jako obrońca w czasie procesu, ale też jako pełnomocnik pokrzywdzonego (oskarżyciel posiłkowy). Podjęcie z obrońcą powinno nastąpić jak najwcześniej, by uniknąć ewentualnych błędów mogących zaważyć na procesie.

Agencja celna

Jesteśmy firmą, która zajmuje się dwiema dziedzinami. Jedną z nich są usługi celne, natomiast drugą logistyka i transport. Jeśli interesują Państwa usługi celne, to zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją na odprawę celną, czy uiszczenie cła, natomiast pełen zakres usług logistycznych znajdą Państwo na stronie internetowej.

Pomoc adwokata przy rozwodzie

W ramach prowadzonej przez naszą kancelarię działalności znajdziecie możliwość uzyskania porad prawnych oraz podejmowania się przez naszych specjalistów spraw, jakich dotyczą rozwody. Warszawa jest miastem, gdzie znajduje się nasze biuro. Zajmujemy się przygotowywaniem potrzebnych dokumentów, wniosków czy odpowiedzi sądowych.