Porady prawne

Reprezentuję moich Klientów przed sądem, prowadzę sprawy spadkowe, alimentacyjne oraz zakresu kodeksu nieruchomości. Kancelaria Adwokacka Marta Malinowska oferuje Państwu również porady prawne w biurze w Lęborku. Przyjmuję strony od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-15:00. Pełnię także dyżury w czwartki w godzinach 17:00-19:00.

Do kompetencji prawników współpracujących z kancelarią adwokacką, której siedziba mieści się w Rybniku, należy przede wszystkim udzielanie porad prawnych oraz występowanie w charakterze pełnomocnika bądź obrońcy klienta w sprawach cywilnych, rodzinnych, karnych, a także gospodarczych. Mecenasi zajmują się ponadto prawem zobowiązań oraz dochodzeniem praw klienta do odszkodowania za wypadek komunikacyjny, w pracy bądź też błędy w sztuce lekarskiej. Do ich obowiązków należy także sporządzanie pism i dokumentów.

Prawnik na sprawę o odzyskanie oszczędności

Jednym z najbardziej nieuczciwych systemów inwestycyjnych ostatnich lat okazały się polisolokaty. Odzyskiwanie ulokowanych w nich oszczędności wiązać się mogło ze stratą nawet 90% wartości funduszy! Radca Prawny Marta Szeja-Dmowska pomaga klientom w postępowaniach o zwrot opłat likwidacyjnych z polis UFK.

Dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować Państwu nasze profesjonalne usługi, jakimi jest sprzątanie magazynów. Stawiamy na pełne zadowolenie wszystkich naszych klientów, dlatego swoją propozycję dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość usług, profesjonalizm oraz precyzja w działaniu. Zapraszamy zatem wszystkich Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, w pełni dostępną na oficjalnej stronie internetowej i skorzystania z niej, choćby dziś!