Idealne miejsce dla młodych twórców

Czy każda szkoła rysunku w Krakowie jest w stanie zaoferować tyle co "Czarny Biały"? Dla nas, oprócz umiejętności technicznych, istotna jest również wrażliwość twórcy,którą pragniemy rozwijać i pielęgnować. To ona przekształca się w oryginalny sposób postrzegania rzeczywistości i zjawisk w niej zachodzących. Przekładana później na konkretne dzieła zachwyca kolejne pokolenia.

Usługi redagowania prac naukowych

Jeśli trudność sprawia Państwu pisanie prac dyplomowych, z pewnością najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie zgłoszenie się po pomoc do naszej firmy. Pomagamy w przygotowaniu się do skonstruowania tekstu, zbieraniu materiałów, jak również analizie planu i poszczególnych rozdziałów. Dzięki nam stworzenie końcowego dzieła jest o wiele szybsze, łatwiejsze i bardziej efektywne. Będą Państwo mogli liczyć na doskonałą ocenę, przy zachowaniu minimum zaangażowania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zdobądź certyfikat

Wiele firm nie zdaje sobie sprawy z tego, iż przygotowanie do transportu towarów uznanych za niebezpieczne i stanowiących zagrożenie, wymaga również zatrudnienia doradcy, który nadzorowałby przebieg wszystkich przesyłek. Nasza firma w Gliwicach, organizując rozmaite kursy ADR, uwzględniła też i taką konieczność. Nie zapominamy jednak po potrzebie kształcenia kierowców, na których spoczywa największa odpowiedzialność na bezpieczne dostarczenie przesyłki. Wszystkie nasze szkolenia umożliwiają zdobycie certyfikatu.

BHP, bezpieczeństwo pożarowe - co trzeba wiedzieć

Szkolenia dla pracowników, kurs zachowań w przypadku zaprószenia ognia? Specjalistyczna wiedza i ogromne doświadczenie pozwala nam zaoferować Państwu usługi ppoż: kursy BHP i pierwszej pomocy przedmedycznej. Przyjedziemy do Twojej firmy w Warszawie - zaufało nam już wielu przedsiębiorców, dołącz do grona klientów zadowolonych z naszych szkoleń!

Chcesz nauczyć się prowadzić motocykl?

Zawsze chciałeś przejechać się na motorze? Teraz masz taką możliwość! W naszym warszawskim ośrodku przystąpisz do kursu na prawo jazdy kategorii A. Przygotujemy Cię do egzaminu, nauczymy zarówno omijania przeszkód na placu, jak i poruszania się w ruchu drogowym. Przede wszystkim jednak pozwolimy Ci poczuć się pewnie i bezpiecznie!

Specjalistyczne szkolenia zawodowe

Jeśli jesteś inżynierem i chciałbyś uzyskać uprawnienia typu G1, G2 oraz G3, skorzystaj z naszej szerokiej oferty. Zdobądź dodatkowe kwalifikacje dzięki zajęciom w naszym Stowarzyszeniu Energetyków Polskich. Oferujemy szkolenia SEP - kursy dla elektryków prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Z nami poznasz działanie niezbędnych urządzeń, podstawy prawne oraz przepisy BHP. Odwiedź naszą stronę i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Prowadzimy wykłady w największych miastach w Polsce.