Idealne miejsce dla młodych twórców

Czy każda szkoła rysunku w Krakowie jest w stanie zaoferować tyle co "Czarny Biały"? Dla nas, oprócz umiejętności technicznych, istotna jest również wrażliwość twórcy,którą pragniemy rozwijać i pielęgnować. To ona przekształca się w oryginalny sposób postrzegania rzeczywistości i zjawisk w niej zachodzących. Przekładana później na konkretne dzieła zachwyca kolejne pokolenia.

Usługi redagowania prac naukowych

Jeśli trudność sprawia Państwu pisanie prac dyplomowych, z pewnością najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie zgłoszenie się po pomoc do naszej firmy. Pomagamy w przygotowaniu się do skonstruowania tekstu, zbieraniu materiałów, jak również analizie planu i poszczególnych rozdziałów. Dzięki nam stworzenie końcowego dzieła jest o wiele szybsze, łatwiejsze i bardziej efektywne. Będą Państwo mogli liczyć na doskonałą ocenę, przy zachowaniu minimum zaangażowania. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Zdobądź certyfikat

Wiele firm nie zdaje sobie sprawy z tego, iż przygotowanie do transportu towarów uznanych za niebezpieczne i stanowiących zagrożenie, wymaga również zatrudnienia doradcy, który nadzorowałby przebieg wszystkich przesyłek. Nasza firma w Gliwicach, organizując rozmaite kursy ADR, uwzględniła też i taką konieczność. Nie zapominamy jednak po potrzebie kształcenia kierowców, na których spoczywa największa odpowiedzialność na bezpieczne dostarczenie przesyłki. Wszystkie nasze szkolenia umożliwiają zdobycie certyfikatu.

Chcesz nauczyć się prowadzić motocykl?

Zawsze chciałeś przejechać się na motorze? Teraz masz taką możliwość! W naszym warszawskim ośrodku przystąpisz do kursu na prawo jazdy kategorii A. Przygotujemy Cię do egzaminu, nauczymy zarówno omijania przeszkód na placu, jak i poruszania się w ruchu drogowym. Przede wszystkim jednak pozwolimy Ci poczuć się pewnie i bezpiecznie!

Specjalistyczne szkolenia zawodowe

Jeśli jesteś inżynierem i chciałbyś uzyskać uprawnienia typu G1, G2 oraz G3, skorzystaj z naszej szerokiej oferty. Zdobądź dodatkowe kwalifikacje dzięki zajęciom w naszym Stowarzyszeniu Energetyków Polskich. Oferujemy szkolenia SEP - kursy dla elektryków prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów. Z nami poznasz działanie niezbędnych urządzeń, podstawy prawne oraz przepisy BHP. Odwiedź naszą stronę i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Prowadzimy wykłady w największych miastach w Polsce.