Idealne miejsce dla młodych twórców

Czy każda szkoła rysunku w Krakowie jest w stanie zaoferować tyle co "Czarny Biały"? Dla nas, oprócz umiejętności technicznych, istotna jest również wrażliwość twórcy,którą pragniemy rozwijać i pielęgnować. To ona przekształca się w oryginalny sposób postrzegania rzeczywistości i zjawisk w niej zachodzących. Przekładana później na konkretne dzieła zachwyca kolejne pokolenia.

Zdobądź certyfikat

Wiele firm nie zdaje sobie sprawy z tego, iż przygotowanie do transportu towarów uznanych za niebezpieczne i stanowiących zagrożenie, wymaga również zatrudnienia doradcy, który nadzorowałby przebieg wszystkich przesyłek. Nasza firma w Gliwicach, organizując rozmaite kursy ADR, uwzględniła też i taką konieczność. Nie zapominamy jednak po potrzebie kształcenia kierowców, na których spoczywa największa odpowiedzialność na bezpieczne dostarczenie przesyłki. Wszystkie nasze szkolenia umożliwiają zdobycie certyfikatu.

Język obcy w przyjemnej atmosferze

Jeśli nie chcesz odstawać od reszty świata i pragniesz dostępu do 80% informacji w internecie, najwyższa pora wziąć się za kurs języka hiszpańskiego! Angielski, francuski, czy niemiecki także nie musi być trudny, zwłaszcza jeśli pomagać Ci będą doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy! Zapraszamy do naszej szkoły na Bemowie zarówno dzieci, młodzież i dorosłych o każdym poziomie zaawansowania. Z nami nauka będzie czystą przyjemnością!

Kurs do pracy z dziećmi

Prowadzimy profesjonalne szkolenia dla pracowników żłobka. Niezależnie od tego, czy chcesz zacząć pracę z dziećmi czy poszerzyć swoje obecne kwalifikacje, jesteśmy pewni, iż nasi eksperci pomogą Ci zdobyć wiedzą teoretyczną oraz praktyczną, która wymagana jest to podjęcia się etatu w przedszkolu czy szkole.

Oferta \"distance learning\"

Nasze biuro prowadzi liczne szkolenia zdalne na wielu poziomach zaawansowania. Taki kurs łączy w sobie cechy zajęć stacjonarnych oraz e-learningu. To doskonałe rozwiązanie dla zapracowanych osób, niemających czasu na dojazd do naszej siedziby lub dla adeptów mieszkających w dalekiej odległości, a chcących skorzystać z naszej oferty. Wybierając kurs online niezbędne będzie tylko połączenie internetowe oraz dostęp do właściwego oprogramowania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kursów i wybrania dogodnego dla siebie terminu.

Ośrodek Kursal

Wiele osób pragnie w krótkim czasie skorzystać z możliwość zdobycia uprawnień i doświadczenia. Dlatego też w naszym ośrodku zyskają państwo taką sposobność. Kurs spawacza jest tego doskonałym przykładem. Daje możliwość podjęcia pracy zawodowej natychmiast po prawidłowym zdaniu egzaminów końcowych. Nasze zajęcia opierają się na przygotowaniu teoretycznym oraz wielu godzinach ćwiczeń praktycznych. W ten sposób każdy kursant jest przygotowywany do testu końcowego. Przygotowaliśmy również inne profile kształcenia zawodowego.

Egzamin z teorii

Staramy się maksymalnie ułatwić wam każdy z etapów przygotowania do końcowego egzaminu. Teoria prawa jazdy odbywa się u nas stacjonarnie lub online (dostarczymy wam wszystkich potrzebnych materiałów). Kursy na miejscu trwają od dwóch do czterech dni, w zależności od wybranej opcji (godziny poranne, wieczorne lub podczas weekendu).