Idealne miejsce dla młodych twórców

Czy każda szkoła rysunku w Krakowie jest w stanie zaoferować tyle co "Czarny Biały"? Dla nas, oprócz umiejętności technicznych, istotna jest również wrażliwość twórcy,którą pragniemy rozwijać i pielęgnować. To ona przekształca się w oryginalny sposób postrzegania rzeczywistości i zjawisk w niej zachodzących. Przekładana później na konkretne dzieła zachwyca kolejne pokolenia.

Zdobądź certyfikat

Wiele firm nie zdaje sobie sprawy z tego, iż przygotowanie do transportu towarów uznanych za niebezpieczne i stanowiących zagrożenie, wymaga również zatrudnienia doradcy, który nadzorowałby przebieg wszystkich przesyłek. Nasza firma w Gliwicach, organizując rozmaite kursy ADR, uwzględniła też i taką konieczność. Nie zapominamy jednak po potrzebie kształcenia kierowców, na których spoczywa największa odpowiedzialność na bezpieczne dostarczenie przesyłki. Wszystkie nasze szkolenia umożliwiają zdobycie certyfikatu.

Egzamin z teorii

Staramy się maksymalnie ułatwić wam każdy z etapów przygotowania do końcowego egzaminu. Teoria prawa jazdy odbywa się u nas stacjonarnie lub online (dostarczymy wam wszystkich potrzebnych materiałów). Kursy na miejscu trwają od dwóch do czterech dni, w zależności od wybranej opcji (godziny poranne, wieczorne lub podczas weekendu).

Szkolenie Diety Wspólne

Jeśli szukasz szkolenia w zakresie żywienia zbiorowego, jesteś we właściwym miejscu. Nasza firma oferuje kompleksowe szkolenia w temacie diety w miejscach masowego wyżywienia. Nasi specjaliści posiadają niezbędne doświadczenie i wiedzę, aby pomóc Twojemu zespołowi w utrzymaniu najwyższych standardów odżywiania. Z naszymi szkoleniami, Twój personel nauczy się jak tworzyć zrównoważone menu, dbać o diety osób z alergiami pokarmowymi oraz pamiętać o higienie pracy w kuchni. Nasze szkolenia są dostępne online lub w formie stacjonarnej, aby dostosować się do Twoich potrzeb. Z nami Twój personel będzie gotowy na każdą sytuację w miejscach zbiorowego wyżywienia. Skontaktuj się z nami już dziś i zacznij dbać o jakość posiłków w Twojej firmie.