Degustacje win

Jesteśmy przede wszystkim importerem włoskich trunków alkoholowych, ale nasza winiarnia w Poznaniu organizuje również degustacje sprowadzanych trunków. Uczestnicy, podczas spotkania, mogą dowiedzieć się jak przygotowywany jest alkohol, a także jakie są różnice między poszczególnymi gatunkami. Uczą się również rozpoznawać poszczególne rodzaje.

W ramach naszej oferty znajdziecie wykonywane przez nas torby foliowe. Dzięki tak zwanym reklamówką możliwe jest uzupełnienie dla prowadzonych przez Was działań marketingowych. Zamieszczone na nich bowiem może zostać logo Waszej firmy, promujące Waszą markę. Zajmujemy się także tworzeniem toreb ekologicznych.

Produkty spożywcze z ksylitolem

Zależy Ci na tym, aby jak najlepiej o siebie zadbać? Chcesz ograniczyć dostarczanie do organizmu szkodliwych substancji, a w ich miejsce wstawić dużo zdrowsze alternatywy? Jeżeli tak, to doskonałym wyborem może okazać się np. xylitol stosowany zamiast cukru spożywczego. Doskonale sprawdzi się on zarówno do słodzenia, jak i spożywany w innych przetworach. W sklepie internetowym prowadzonym przez firmę Santini zaopatrzycie się m. in. w wykorzystujące go słodycze, w tym czekolady, a także bakalie i konfitury.

Supravis - artykuły dla branży spożywczej

Zarówno producentom z branży spożywczej, jak również ich konsumentom zależy, aby żywność przez jak najdłuższy czas zachowywała swój naturalny smak i aromat. Dlatego firma Supravis, dzięki zastosowaniu nowoczesnych i bezpiecznych materiałów, wypuściła na rynek osłonki do wędlin. Ich bogaty asortyment pozwala na skuteczną ochronę różnego rodzaju produktów mięsnych. Dostosowujemy się do oczekiwań naszych zleceniobiorców, dlatego oferujemy wiele kolorów i wymiarów. Odwiedź stronę internetową i sprawdź wszystkie dostępne warianty.