Catering ze stolicy Wielkoplski

Pod Koziołkiem to restauracja przygotowująca dla swoich klientów najsmaczniejsze obiady domowe. Poznań stanowi miasto, na terenie którego znajdziecie naszą lokalizację. Zajmujemy się także przygotowywaniem cateringu dla danych firm na organizowane przez nie imprezy czy też innych klientów, chcących zapewnić odpowiednią obsługę podczas danych eventów. Znajdziecie u nas tradycyjne przysmaki, przygotowywane domowymi sposobami, dzięki czemu odznaczają się wyrazistym smakiem, który zaspokoi każde podniebnie.

czyściwa znanych marek

Polecamy Państwu nasze profesjonalne środki czystości. Ich formuła oparta jest na wysokiej jakości składnikach, które bezwzględnie zabijają wszelkie zarazki i bakterie. Nasze czyściwa znanych marek stosowane są najczęściej do czyszczenia sanitariów, w gastronomii, a także do gruntownego czyszczenia. Zapraszamy do zakupów.

Tradycyjne trunki

Nasze trunki wytwarzamy z owoców wyłącznie w pełni dojrzałych. Nalewki domowe powstają dzięki procesowi maceracji. Zbiory są zalewane spirytusem, a wzmocniony smak uzyskujemy poprzez dodawanie jedynie naturalnych dodatków. Wszystkie nasze produkty są własnoręcznie przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi recepturami.

Gotowe obiady kuchni europejskiej

Smaczne, pożywne i bardzo urozmaicone - oferujemy dania obiadowe do odgrzania. Wśród naszych propozycji znajduje się między innymi kuskus z suszonymi pomidorami, jak i leczo z kiełbasą. Proponujemy potrawy także dla wegetarian. Nasze produkty to idealny pomysł na szybkie danie. Warto zawsze mieć je w lodówce!

Przemysłowe artykuły czyszczące

Specjalistyczne preparaty do czyszczenia powierzchni powinny być funkcjonalne oraz wygodne w użytkowaniu. Nasz sklep z chemią przemysłową oferuje skuteczne środki do dezynfekcji, do mycia, produkty piorące oraz zapachowe. Proponowane artykuły do usuwania zabrudzeń dedykowane są dla firm oraz punktów gastronomicznych.

Sos pomidorowy

Jako doświadczony i ceniony producent ketchupu, staramy się utrzymywać wysoką jakość artykułów spożywczych i stale rozwijać ofertę by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie firmy Lubicz znajdą państwo ten produkt w różnych wersjach np. polski z dodatkiem śliwki, goździków i cynamonu.