Supravis - artykuły dla branży spożywczej

Zarówno producentom z branży spożywczej, jak również ich konsumentom zależy, aby żywność przez jak najdłuższy czas zachowywała swój naturalny smak i aromat. Dlatego firma Supravis, dzięki zastosowaniu nowoczesnych i bezpiecznych materiałów, wypuściła na rynek osłonki do wędlin. Ich bogaty asortyment pozwala na skuteczną ochronę różnego rodzaju produktów mięsnych. Dostosowujemy się do oczekiwań naszych zleceniobiorców, dlatego oferujemy wiele kolorów i wymiarów. Odwiedź stronę internetową i sprawdź wszystkie dostępne warianty.

Zajmujemy się dystrybucją nowoczesnych sprzętów gastronomicznych i kuchennych, które przydadzą się również w Państwa firmach. Nadziewarka pozwalają szybko i skutecznie przyrządzić aromatyczne kiełbaski w osłonkach białkowych lub naturalnych jelitach wieprzowych. Sprawdź już dziś naszą rozbudowaną ofertę.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nieprzetworzone chemicznie produkty wolne od GMO i szkodliwych substancji wypełniających czy polepszających smak. Sklep ekologiczny delikatesyzdrowo.pl w Krakowie zajmuje się handlem zdrową żywnością. Nasze wyroby pochodzenia naturalnego to gwarancja smaku i świeżości. Posiadamy także artykuły dla osób cierpiących na alergie pokarmowe, takie jak celiakia czy nietolerancja laktozy.