Poznaj polsko-żydowskie smaki

W każdym mieście jest wiele lokali gastronomicznych, jednak w nie każdej z nich można poczuć niezwykły klimat miejsca, w którym się przebywa. Prowadzona przez nas krakowska restauracja sprawia, że każdy z Gości może poczuć klimat żydowskiej dzielnicy Kazimierz. Serwujemy bogaty wachlarz dań polskich i żydowskich w niezwykłych, klimatycznych wnętrzach.

P.P.H.U. EDMIR - POL

Przyprawy indyjskie cechują się wspaniałym smakiem, niesamowitym aromatem i pięknymi barwami. W kuchni indyjskiej najczęściej stosuje się takie przyprawy jak: cynamon, gałka muszkatołowa, imbir, kurkuma, kardamon i szafran. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnorodne przyprawy indyjskie. Oferujemy Państwu świeży i wonny towar, który pozwoli Państwu stworzyć pyszne, egzotyczne dania. Jeśli jednak nie gustują Państwo w zagranicznych potrawach to znajdą Państwo i nas przyprawy tradycyjne, takie jak jałowiec i cząber.

Catering ze stolicy Wielkoplski

Pod Koziołkiem to restauracja przygotowująca dla swoich klientów najsmaczniejsze obiady domowe. Poznań stanowi miasto, na terenie którego znajdziecie naszą lokalizację. Zajmujemy się także przygotowywaniem cateringu dla danych firm na organizowane przez nie imprezy czy też innych klientów, chcących zapewnić odpowiednią obsługę podczas danych eventów. Znajdziecie u nas tradycyjne przysmaki, przygotowywane domowymi sposobami, dzięki czemu odznaczają się wyrazistym smakiem, który zaspokoi każde podniebnie.

czyściwa znanych marek

Polecamy Państwu nasze profesjonalne środki czystości. Ich formuła oparta jest na wysokiej jakości składnikach, które bezwzględnie zabijają wszelkie zarazki i bakterie. Nasze czyściwa znanych marek stosowane są najczęściej do czyszczenia sanitariów, w gastronomii, a także do gruntownego czyszczenia. Zapraszamy do zakupów.

Tradycyjne trunki

Nasze trunki wytwarzamy z owoców wyłącznie w pełni dojrzałych. Nalewki domowe powstają dzięki procesowi maceracji. Zbiory są zalewane spirytusem, a wzmocniony smak uzyskujemy poprzez dodawanie jedynie naturalnych dodatków. Wszystkie nasze produkty są własnoręcznie przygotowywane zgodnie z tradycyjnymi recepturami.

Gotowe obiady kuchni europejskiej

Smaczne, pożywne i bardzo urozmaicone - oferujemy dania obiadowe do odgrzania. Wśród naszych propozycji znajduje się między innymi kuskus z suszonymi pomidorami, jak i leczo z kiełbasą. Proponujemy potrawy także dla wegetarian. Nasze produkty to idealny pomysł na szybkie danie. Warto zawsze mieć je w lodówce!

Fastfoow w pasażu handlowym

Chcesz otworzyć swoje stanowisko w pasażu, galerii, markecie lub dowolnym innym miejscu? Doskonałym rozwiązaniem będzie dla Ciebie nasza wyspa handlowa, w której zaoferujesz wszystkim pyszne posiłki. Zakupy są męczące i sprawiają, że ludzie robią głodni, dlatego chętnie skuszą się na serwowane przez Ciebie dania.