Lord4Sport

W jaki sposób w krótkim okresie czasu zauważalnie wzmocnić ramiona i rozbudować swoją klatkę piersiową? Każdy wioślarz w jaki możecie się Państwo zaopatrzyć w naszej ofercie to sprzęt, dzięki któremu we własnym domu będziecie mogli sobie urządzić własne zawody sportowe. Oferujemy je w bardzo atrakcyjnych cenach, a oprócz użytku indywidualnego świetnie sprawdzą się też jako wyposażenie dowolnej siłowni.

Kurs wspinaczkowy

Fascynują Cię góry? Wykonujesz prace wysokościowe lub regularnie odwiedzasz parki linowe? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię nasz kurs wspinaczkowy! Proponujemy między innymi kursy na drogach ubezpieczonych, na własnej asekuracji czy na lodzie. Zapewnimy Ci wszelkie informacje o sprzęcie takim jak uprzęże, taśmy, akcesoria oraz stałe punkty asekuracyjne. Nauczysz się także bardzo ważnych zasad asekuracji oraz technik wchodzenia po krawędzi góry. Kurs przeznaczony jest dla tych miłośników gór, którzy ukończyli 18-ty rok życia.

Siłownie na zewnątrz

Ćwiczenia fizyczne w otwartej przestrzeni stają się coraz popularniejsze. Jeśli i wy chcielibyście zacząć z nich korzystać, siłownie plenerowe, jakie oferujemy na stronie Trainer to sprzęt, dzięki któremu bez problemu będziecie mogli zadbać o swoje mięśnie, a jednocześnie dobrze się dotlenić. Sprawdźcie sami!