Bezpieczna i ubezpieczona spedycja

Zaplanowanie transportu wymaga doświadczenia w branży logistycznej. Dlatego tak wiele firm podejmuje się świadczenia usług jedynie na terenie kraju. Spedycja międzynarodowa to wyjątkowa odpowiedzialność - zarówno związana z terminowością dostarczenia ładunku, jak również z bezpieczeństwem podczas przewozu. Pracownicy firmy Paganini są w stanie podjąć się realizacji tego zadania. Dysponujemy nowoczesną flotą oraz rozbudowaną ofertą współpracy z klientami. Za każdym razem u podstaw naszej działalności znajduje się ubezpieczenie ładunku.

Polecamy Państwu wykonywane przez zespół naszych specjalistów usługi, w ramach których znajduje się także precyzyjne malowanie proszkowe. Warszawa jest obszarem, na terenie którego znajdziecie Państwo naszą firmę, gdzie możecie Państwo także spotkać się z naszymi przedstawicielami, którzy przybliża Państwu oferowane przez nas w najbardziej atrakcyjnych cenach usługi, a także przybliżą Państwu możliwości, jakie daje Państwu nasza oferta. Zapraszamy do sprawdzenia naszych usług na stronie internetowej.

http://www.rowery-colex.pl/

W naszym asortymencie znajdziesz najlepsze rowery znanych marek, które są niezwykle solidne i jednocześnie lekkie, zapewniając komfort oraz profesjonalną jazdę każdego dnia. Stawiamy przede wszystkim na pełne zadowolenie klientów, dlatego oferujemy im tak atrakcyjne, wręcz konkurencyjne warunki współpracy. Oferowane przez nas rowery triathlonowe, trekkingowe, szosowe, górksie i inne zapewne spełnią Państwa oczekiwania. Zachęcamy zatem właśnie Ciebie do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług!

Sprzedaż akcesoriów kajakowych

Jeśli szukasz wrażeń i lubisz płynąć z nurtem rzeki, to u nas znajdziesz sprzęt sportowy dla siebie. Nasz sklep kajakowy posiada wszystko, czego można potrzebować na wodzie. Posiadamy, wiosła, rzutki, canoe i specjalne etui wodoszczelne na telefon, które pozwoli Ci uchronić swój aparat przed zniszczeniem.

Części rolnicze

Od kilkudziesięciu lat jesteśmy dystrybutorem wyposażenia gospodarstw. Działamy głównie jako sklep z częściami do ciągników rolniczych. U nas kupisz wyposażenie pojazdów takich producentów jak m.in. Ford, Ursus czy New Holland. Sprzedajemy pojedyncze elementy, które pomogą Ci w naprawie traktora czy kombajnu.

dostarczamy towary w wybrane miejsca

Oferujemy Państwu tanie przesyłki kurierskie, które pomogą dostarczyć towary w wybrane miejsca. Jest to doskonała propozycja zatem zarówno dla osób prywatnych, nadających małe paczki, jak i dla firm, które dostarczają w ten sposób nawet całe palety produktów. Koszty usługi obliczysz na naszej stronie.

Firmy kurierskie kuszą wieloma promocjami. Tanie przesyłki to jednak nie jedyny atut profesjonalnych firm kurierskich. Przede wszystkim liczy się wygoda klienta. Ważne by mógł on być w stałym kontakcie z kurierem. Możliwość śledzenia drogi jaką przebywa paczka, pozwala oszacować czas w jakim ją otrzymamy. Dzięki tym dwóm czynnikom na pewno będziemy w domu, kiedy zapuka do niego kurier. Ale, oprócz taniej przesyłki i wygody klienta, najważniejsza jest szybkość z jaką dostarczamy przesyłki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Tylko w naszym asortymencie znajdziesz tak pełne opony do wózków widłowych, które są obiektem pożądanym na polskim rynku! Swoją ofertę dostosowaliśmy do indywidualnych potrzeb wszystkich klientów, którym zależy na produktach najwyższej jakości, jednocześnie dostępnych w atrakcyjnych cenach. Oferowane przez nas wielkogabarytowe opony przemysłowe to przede wszystkim niezawodność w każdej sytuacji. Dlatego bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i skorzystania z niej!