Tanie i luksusowe apartamenty Zakopane

Prezentujemy Państwu luksusowe apartamenty w Zakopanem, które są przez nas utrzymywane i wynajmowane. Jest to rozsądny wybór w przypadku przyjazdu do Zakopanego. Położone w centrum miasta luksusowe apartamenty w Zakopanem, umożliwiają szybkie dotarcie do najlepszych atrakcji w okolicy, a ich wygoda pomoże w zregenerowaniu sił na następny dzień przechadzek po górach.

Olympic - Wronki

Luksusowy i przytulny hotel konferencyjny we Wronkach - Olympic. Jesteśmy w stanie przyjąć duże zorganizowane grupy gości, dla których przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Decydując się na skorzystanie z niej możesz liczyć na to, że pobyt w naszym hotelu we Wronkach dostarczy Ci wielu powodów do zadowolenia i umożliwi komfortowy, pełen atrakcji wypoczynek oraz zorganizowanie udanej konferencji.

Noclegi z widokiem na plażę

Apartament Morski Widok to wyjątkowa forma zakwaterowania podczas wakacji nad Bałtykiem. Luksusowo urządzony i w pełni wyposażony lokal składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki mieści się bardzo blisko morza i w odległości 500 metrów od centrum Ustronia Morskiego. Wybierz sposób na niezapomniane wakacje z dala od zgiełku domów wczasowych.

Domki blisko Dunajca

Oferujemy bliskie gór, jezior i lasów luksusowe apartamenty nad Dunajcem. Pomieszczenia wybudowane są w okolicach Jeziora Rożnowskiego, gdzie niemalże przez cały rok trwa sezon wędkarski (m.in. na szczupaki i sumy). Mieszkania mają przestrzenny taras, a z każdego okna można spoglądać na zniewalający krajobraz natury.