Pokoje na wakacje

Zastanawiasz się, gdzie chciałabyś spędzić tegoroczne wakacje? Jeśli kochasz wodę i szerokie piaszczyste plaże, to polecamy Ci polskie Morze Bałtyckie, a szczególnie piękne Międzyzdroje. Oferujemy Ci wygodne i komfortowe noclegi dla dwóch osób lub więcej. Możesz spędzić uroczy czas z drugą połówką lub rodziną.

ekskluzywne apartamenty

Świeradów Zdrój jest z pewnością miejscem, które warto odwiedzić. Jeśli też tak uważasz, a przy tym jesteś bardzo wymagającym turystą, oferujemy Ci ekskluzywne apartamenty na terenie Świeradowa. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że mieszkanie będzie w pełni wyposażone, nowocześnie urządzone i komfortowe.

Historia wojny

Chcesz poznać dawne dzieje? Wysłuchać historii przodków, którzy walczyli o lepsze jutro? Nasze muzeum wojskowe wskaże Ci drogę ku tej opowieści o śmiałkach i bohaterach. Może nie wysłuchać historii, ale poczujesz ją... zamkniętą w przedmiotach z czasów, o których nie możemy zapomnieć. Przyjdź i przekonaj się ile znaczy przeszłość.

Dobry wypoczynek

Potrzebujesz urlopu? Zapraszamy do nas! Nasz nowoczesny hotel z aquaparkiem w górach to synonim dobrego wypoczynku. Doświadczysz tu relaksu w spa i zabawy w wodzie. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia i przyjedź do nas! Serdecznie zapraszamy - na pewno Twój urlop spędzony u nas będzie bardzo relaksujący!

Gry integracyjne

Żeby pracownicy mogli poznać się i zaprzyjaźnić, dobrze jest zaangażować ich we wspólne działania albo w gry integracyjne. Przygotowaliśmy szeroką ofertę: wyzwania survivalowe, programy outdoorowe i indoorowe, a także wieczorki tematyczne. Zgłoś się do naszej siedziby lub zadzwoń, ustalimy szczegóły i odpowiedni rodzaj szkolenia dla Twojej kadry!

Aktywność na urlopie

Planujesz wakacje w okolicy Jedliny-Zdroju? Odwiedź park aktywności Czarodziejska Góra! Zabawa i dla dzieci, i dla dorosłych gwarantowana! Spędzisz tam dzień pełen wrażeń i adrenaliny. Wieża wspinaczkowa, strzelnica, systemy linowy, możliwość jazdy na rowerze czy nartach to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na gości.

hotel w górach

Jeżeli zbliża się Twój urlop i szukasz wyjątkowego miejsca na spędzenie tego czasu, doskonałym wyborem będzie apartamentu u nas. Mamy tutaj również m.in. hotelowe wellness & SPA, dlatego z pewnością zrelaksujesz się i zbierzesz siły potrzebne do dalszej pracy. Dodatkowo jesteśmy otoczeni piękną przyrodą.